https://www.webbreitling.com https://www.computerbreitling.com patek philippe replica apatekphilippe.com fake patek philippe watches patek philippe replica fake patek philippe patek philippe nautilus replica hpatekphilippe.com ipatekphilippe.com patek philippe fake fake patek philippe watches omega speedmaster replica 3gomegawatches.com fake omega watches

Zdrowie

Cztery powody, przez które mężczyzna może mieć problemy z potencją

Temat nie jest przyjemny i dotyczy nie tylko mężczyzn po czterdziestce, ale także młodszych. A powodem tego jest wiele czynników.

Siedzący tryb życia a problemy z funkcjami seksualnymi mężczyzn

Istnieje wiele badań naukowych potwierdzających negatywny wpływ siedzącego trybu życia na organizm, w tym na prostatę. Ze względu na to, że w społeczeństwie większość pracy związana jest z czynnościami biurowymi, zapalenie gruczołu krokowego szybko młodnieje. A teraz, według przeprowadzanych badań naukowych, narażeni są na to mężczyźni w wieku 25 lat i starsi.

Przyczyną zapalenia gruczołu krokowego z powodu siedzącego trybu życia jest zaburzenie krążenia krwi, przez co krew żylna zatrzymuje się w narządach miednicy. Prowadzi to do stagnacji procesów, które przeradzają się w stan zapalny. Ten rodzaj zapalenia gruczołu krokowego może wystąpić z niewielkimi objawami lub bez, dlatego można go po prostu przeoczyć. Stan zapalny gruczołu krokowego mężczyzna może rozpoznać po takich objawach jak: trudności i ból podczas oddawaniu moczu, dolegliwości bólowe w obszarze krocza, spadająca potencja i przyspieszony wytrysk.

Przy odpowiednim leczeniu zapalenie gruczołu krokowego nie pozostawia żadnych konsekwencji. Jeśli jednak mężczyzna nie zmieni w porę stylu życia to oprócz przejścia do postaci przewlekłej może powodować powikłania, takie jak ropnie, przetoki, posocznica gruczołu krokowego, a także impotencja i bezpłodność.

Nadużywanie złych nawyków i fast foodów

Picie alkoholu powoduje wyczerpanie układu sercowo-naczyniowego, ponieważ najpierw na siłę rozszerza się, a następnie zwęża naczynia krwionośne. To samo dotyczy palenia. A wszystko to razem daje wzmocniony efekt. W młodości takie obciążenie jest niezauważalne ze względu na to, że organizm szybko się regeneruje, ale z każdym rokiem zmniejsza się zdolność do regeneracji, a naczynia coraz bardziej się zużywają. Krążenie krwi jest zaburzone, co prowadzi do częściowej lub całkowitej impotencji.

Proces ten pogarsza się stopniowo, dlatego przy alkoholizmie zmiany te nie następują natychmiast. Według badań 300 gramów wódki prowadzi do całkowitego braku podniecenia seksualnego. Regularne spożywanie alkoholu stopniowo pogarsza pracę układu sercowo-naczyniowego. Ponadto niektóre napoje alkoholowe zawierają metale ciężkie, dzięki czemu ściany serca i naczynia krwionośne stają się gęstsze, co prowadzi do martwicy tkanek. W przypadku tej choroby dochodzi do zwiększonego zmęczenia, lekkiej duszności podczas wysiłku fizycznego, tachykardii, powiększenia serca i niewydolności serca.

Ze względu na degradację układu sercowo-naczyniowego potencja może całkowicie zaniknąć. Ponadto metale ciężkie wpływają na układ hormonalny. Ich nadmiar prowadzi do zahamowania produkcji testosteronu, co również powoduje pogorszenia potencji. Na sprawność seksualną mężczyzny wpływa również jedzenie fast foodów. Pokarmy te są bogate w tłuszcze trans (ze względu na stosowanie margaryny i smażenie w mocno rozgrzanym oleju roślinnym, który przetwarza tłuszcze trans w wysokich temperaturach), co zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia chorób układu krążenia.

Poważna choroba prowadzi do zaburzeń erekcji

Czasami pogorszenie potencji może być związane z dość poważną chorobą. Oznacza to, że jeśli prowadzi się zdrowy tryb życia i nie nadużywa alkoholu i innych szkodliwych substancji, ale nadal występują problemy, trzeba skonsultować się z lekarzem. Przyczyną spadku potencji może być zapalenie nerek i inne choroby układu moczowo-płciowego. W takim przypadku rozwija się proces zapalny, który może wpływać do pęcherza i cewki moczowej, a także do prostaty.

Jak wspomniano wcześniej, przyczyną problemów z potencją są choroby układu krążenia. Pogorszenie potencji przy braku stagnacji i procesów zapalnych, a także problemy z układem moczowym mogą sygnalizować niewydolność serca, dystrofię mięśnia sercowego i inne poważne choroby wymagające pilnego leczenia. Cukrzyca i zaburzenia hormonalne mogą również wpływać na potencję. W każdym razie, jeśli pojawią się problemy z potencją, nawet, jeśli nie ma innych objawów, należy skonsultować się z lekarzem.

Słaba, jakość snu prowadzi do zaburzenia sprawności seksualnych mężczyzn

Główną funkcją snu jest regeneracja organizmu po obciążeniu fizycznym i psychicznym. Im lepszy sen, tym mniej problemów zdrowotnych. Spanie w niewygodnym miejscu nie odciąża mięśni i szkieletu, przez co ciało będzie w ciągłym napięciu. Stąd zmęczenie, a w efekcie pogorszenie potencji. Informuje o tym dyskomfort lub ból pleców, ramion i szyi. Oprócz dyskomfortu, a nawet bólu spowodowanego snem w złej jakości łóżku, mogą wystąpić poważniejsze konsekwencje, takie jak skrzywienie kręgosłupa, ucisk naczyń krwionośnych i żył..

Z biegiem czasu efekt zanika, ale negatywne konsekwencje pozostają, ponieważ zakończenia nerwowe, które były przez długi czas bez dopływu tlenu, obumierają, a organizm potrzebuje czasu na regenerację. Aby uniknąć tych problemów, najlepiej spać na łóżku z wysokiej jakości materacem ortopedycznym. Odpowiedni materac (w zależności od wagi, wieku i pozycji do spania) zapewnia odprężenie poprzez dopasowanie do kształtu ciała i równomierne rozłożenie obciążenia.

Leave a Reply