https://www.webbreitling.com https://www.computerbreitling.com patek philippe replica apatekphilippe.com fake patek philippe watches patek philippe replica fake patek philippe patek philippe nautilus replica hpatekphilippe.com ipatekphilippe.com patek philippe fake fake patek philippe watches omega speedmaster replica 3gomegawatches.com fake omega watches

Zdrowie

Brak wzwodu podczas stosunku – czym może być spowodowany?

Zaburzenia wzwodu to dolegliwość, która może dotykać mężczyzn w bardzo różnym wieku. Na niską potencję uskarżają się zarówno bardzo młodzi jak i starsi mężczyźni. Przyczyn występowania niskiej potencji może być bardzo dużo – wiążą się one ze staniem zdrowia danego mężczyzny jak i z prowadzonym przez niego stylem życia. Przyczynom występowania zaburzeń wzwodu poświęciliśmy niniejszy artykuł. Zapraszamy do wnikliwej lektury. 

 

Czym spowodowane są zaburzenia wzwodu?

Zaburzenia wzwodu to przypadłość, która na całym świecie dotyka według niektórych statystyk nawet 150 milionów mężczyzn. W Polsce dolegliwość ta może dotyczyć około 3,5 milionów mężczyzn. Liczby te dobitnie udowadniają, że z męską potencją nie jest najlepiej. O zaburzeniach erekcji mówimy wtedy, gdy niemożność uzyskania wzwodu trwa nieustannie i bez żadnych przerw od minimum trzech miesięcy. Przejściowe problemy ze wzwodem nie powinny wzbudzać obaw. Zwłaszcza, gdy w ostatnim czasie dany mężczyzna miał sporo stresów bądź nadużywał alkoholu i palił spore ilości papierosów. Warto wiedzieć, że przyczyn, które mogą spowodować niską potencję, jest naprawdę mnóstwo. Przyczyny dzielimy na fizyczne jak i psychologiczne. Do tych pierwszych zaliczamy:

  • choroby współistniejące: miażdżyca, cukrzyca, nadciśnienie – wszystkie te schorzenia w przypadku, gdy są nieleczone, mogą doprowadzić do wielu bardzo groźnych powikłań dla zdrowia mężczyzny, w tym także do zaburzeń wzwodu,
  • zaburzenia w funkcjonowaniu gospodarki hormonalnej męskiego organizmu – jeśli poziom testosteronu, czyli męskiego hormonu płciowego jest zbyt niski, mężczyzna traci swoją sprawność seksualną,
  • nieodpowiedni sposób odżywiania,
  • stosowanie używek: alkoholu, papierosów czy narkotyków,
  • wady anatomiczne penisa,
  • przyjmowanie wybranych leków, np. antydepresantów lub leków na schorzenia serca.

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, problemy ze wzwodem mogą być także spowodowane kwestiami psychologicznymi. Męska psychika ma ogromny wpływ dla zachowania odpowiedniej sprawności seksualnej. Jeżeli mężczyzna żyje w nieustannym stresie, nie ma doświadczenia w uprawianiu seksu bądź obawia się zapłodnienia, wówczas jego potencja może nie być najlepsza. Zdrowie psychiczne jest niezwykle istotne dla każdego mężczyzny, który chciałby cieszyć się odpowiednią kondycją swojego „atrybutu męskości”.

Brak wzwodu przed stosunkiem – co zrobić, by pozbyć się tej wstydliwej dolegliwości?

Brak wzwodu w trakcie stosunku to niezwykle częsta dolegliwość, która dotyka bardzo wielu mężczyzn w różnym wieku. W przypadku, gdy powtarza się ona w sposób regularny, najważniejsze jest to, aby szczerze porozmawiać ze swoją partnerką. Ignorowanie problemu bądź całkowita rezygnacja z pożycia seksualnego to najgorsze możliwe rozwiązania. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że problemy ze wzwodem można leczyć – całkowicie bezboleśnie, dyskretnie i skutecznie. Mężczyźni dotknięci tą dolegliwością po rozmowie z partnerką powinni także jak najszybciej udać się do lekarza specjalisty, który dokładnie zbada ich przypadek oraz przedstawi odpowiednią diagnozę. Zaburzenia erekcji mogą być wywołane przez różnorodne przyczyny – zarówno fizyczne jak i psychiczne, dlatego konsultacja lekarska jest absolutnie niezbędna.

W przypadku, gdy problem zaburzeń erekcji spowodowany jest kwestiami fizycznymi, lekarz może zalecić przyjmowanie doraźnie specjalnych leków na potencję takich jak Kamagra czy Viagra. Środki te sprawiają, że osiągnięcie i utrzymanie wzwodu przez mężczyznę nie jest żadnym problemem. Atutem tych preparatów jest niezwykle wysoka skuteczność oraz stuprocentowe bezpieczeństwo.

Co zrobić, aby zapobiec zaburzeniom erekcji?

Aby cieszyć się sprawnością seksualną przez lata, najważniejsze jest zapobieganie. Mężczyzna, który chce ustrzec się przed tymi nieprzyjemnymi dolegliwościami, powinien wdrożyć szereg działań profilaktycznych. Najważniejsze jest oczywiście zdrowy tryb życia. Należy unikać stresu i przepracowania, zdrowo się odżywiać a także być aktywnym fizycznie. W przypadku zaobserwowania u siebie niepokojących objawów należy udać się jak najszybciej do lekarza specjalisty.

Leave a Reply